8 липня Росія здійснила масовану атаку по території України. Під час неї зазнав серйозних руйнувань дитячий медичний заклад «Охмадит» у Києві.
Чимало українських кіберспортивних діячів відреагували на терористичну атаку в соцмережах. Серед них був гравець Dota 2 Мирослав «Mira» Колпаков, який поширив у своєму інстаграмі публікацію платформи United24:
Mira народився в Луцьку. В лютому 2021-го він приєднався до складу російської команди Team Spirit, де грає досі разом із трьома росіянами та іншим українцем — Іллею «Yatoro» Мулярчуком. Прямо зараз вони грають на турнірі Riyadh Masters 2024 в Саудівській Аравії.
З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України, організація почала базуватися в Белграді (Сербія). Попри це, з 2022-го кілька разів брала участь в турнірах російського букмекера BetBoom. У квітні цього року вони стали офіційними партнерами.
Один із підписників українського дотера Андрія «Ghostik» Кадика відповів на сторіз Mira, звинувативши у грі з росіянами, та навіть отримав відповідь гравця. Скриншотами поділився новинний телеграм-канал «Панго з Джавеліном»:
Підписник: Продовжуй грати з русньою на ріяді, ї***й клоун.
Mira: Це ж причина да.
Підписник: Вайна палітікав? Цікаво скільки грошей з податків руснявого букмекера під якими ти граєш, полетіли у вигляді ракет сьогодні? І напевно одна з цих ракет могла потрапити в лікарню… Живи своє найкраще життя але ніде не згадуй, що ти українець…
Mira: Як скажеш. Інтернет-воїн.
Підписник: Переживаєш за свого кента бурята? (ймовірно, йдеться про TORONTOTOKYO, колишнього тіммейта Mira — прим.)
Mira: Він не воює. Чи навіщо ти його згадав?
Підписник: Тому що його селюки воюють, двоюрідні брати, ще якісь родичі. Та і він сам, якби не дота взяв би автомата і с*****в десь унітаз.
Mira: Більше дивись тсн. Вони всі погані і зло ми за все хороше і добро. 100%
Підписник: Факт, русня не люди.
Mira: Ну ти нічим від них не відрізняєшся це факт. Від тих хто на території нашої країни.
Підписник: Не я прийшов їх вбивати, а вони нас. Тому да, відрізняюся.
Mira: А хто не прийшов вбивати, а сидить в себе? То що?
Підписник: Я не хочу тобі пояснювати на 3 рік повномасштабної, що ті хто сидить в себе, такі ж самі, як і ті що прийшли до нас. Більшість з них або підтримує або їм просто п***й, що одне й те саме. Та впринципі і тобі п***й.
***
«Терористи, п****и». Ярмоленко, Мудрик та інші – реакція спорту на масовану атаку росіян на Україну
Світоліна вдруге поспіль в 1/4-й «Вімблдону» – вийшла на корт з чорною стрічкою та заплакала