Баббл-боєм WSOP Main Event став гравець з великим стеком

Баббл-боєм WSOP Main Event став гравець з великим стеком


Bubble WSOP Main Event

Цієї ночі на WSOP Main Event нарешті луснув баббл. Day 4 розпочали 1 540 гравців, але лише 1 517 мали отримати призові виплати. Саме визначення цих 23 гравців, які підуть до дому з порожніми руками й стало головною інтригою дня.

Багато хто з гравців мали дуже короткі стеки й робили все можливе за для того, щоб протриматися в грі ще кілька роздач. Гравці з великими стеками навпаки тиснули й очкували, що саме хтось з «коротишей» не витримає та стане баббл-боєм — гравцем, який вилетить з турніру на останньому місце перед призовою зоною.

Але тим хто вибув на 1 518 місці став зовсім не гравець з маленьким стеком. Їм став британець Лукас Рівз, який через 7-бет опинився в олл-іні на 120 ВБ в роздачі KK vs AA. 

Британець програв роздачу й вибув з турніру, але зумів компенсувати частину свого бай-іну у 10 000$ через те, що у цей час за іншим столом вибув ще один гравець — Крістіан Стратмайер (Німеччина). А згідно з правилами WSOP у випадку, коли на бабблі вибувають одразу два гравці вони ділять між собою призові за 1 517 місце. Таким чином обидва гравці отримали по 7 500$, а Стартмайер ще й виграв квиток на WSOP Main Event 2025 року. 



Source link

Комментарии

Пока нет ни одного комментария. Почему бы вам не начать обсуждение?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *